VISKAS NAMAMS

Pirk pigiau, gyvenk gražiau!

Heart
User
Krepselis
viskasnamams viskas namams viskasnamams.com
Lyros g. 13, Šiauliuose ir Pramonės g. 23 D, Šiauliuose veikia UAB „Šiaulių lyra” priklausantys prekybos centrai „VISKAS NAMAMS”, kurių kiekvieno plotas yra ~5000 kv.m. Šiuose prekybos centruose Jūs rasite įvairiausio pobūdžio prekių – nuo laisvalaikio, namų apyvokos, sodo-daržo, kanceliarinių, buities prekių iki įvairiausių įrankių, ūkinių bei statybinių medžiagų Jūsų namams ar komercinei aplinkai. Prekybos centruose yra daugiau nei ~15 000 skirtingų prekių, iš kurių tikrai išsirinksite savo pageidaujamą.
Prekybos centrai “VISKAS NAMAMS” priklauso UAB „Šiaulių lyra”, kuri jau net 27-erius metu sėkmingai užsiima mažmenine prekyba, nekilnojamojo turto nuoma bei investiciniai nekilnojamojo turto vystymo projektais. UAB „Šiaulių lyra” įstatinis kapitalas yra 11.8 mln. eurų. Įmonė neturi absoliučiai jokių finansinių įsipareigojimų bankams ar kitoms kredito institucijoms.
       Iš viso bendrovėje dirba daugiau kaip 80 darbuotojų ir savo srities profesionalų Prekybos centrų „Viskas namams“ ir e-parduotuvės VISKASNAMAMS.COM darbuotojai yra pasirengę suteikti Jums profesionalią konsultaciją ir užtikrinti malonų, patogų bei greitą apsipirkimą.
viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PRISTATYMAS

per 1-3 d.d.

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

SAUGUS

apsipirkimas

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PREKINIAI

ženklai