viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

Lokalių parduotuvių

AKCIJŲ LEIDINYS

Šaldytuvas SNAIGE RF56SM-S5JJNE0

Prekės kodas: 4770104756900
594,88 
/ VNT
viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

NEMOKAMAS

atsiėmimas parduotuvėse

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

100% PINIGŲ

grąžinimo garantija

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

NEMOKAMA

konsultacija

Šaldytuvas SNAIGE RF56SM-S5JJNE0 yra aukštos kokybės ir modernus šaldytuvas, kuris puikiai tiks tiek namų, tiek komerciniams naudotojams. Šis šaldytuvas turi talpą iki 540 litrų, suteikiant pakankamai vietos saugoti maisto produktus ir gėrimus.

RF56SM-S5JJNE0 modelio šaldytuvas yra energijos efektyvus, turintis A++ energijos efektyvumo klasę, todėl jis padės jums sutaupyti elektros energijos sąnaudas. Tai ypač svarbu ilgalaikiam naudojimui, nes mažesnės energijos sąnaudos reiškia mažesnes sąskaitas.

Šis šaldytuvas taip pat turi šiuolaikišką ir patogų valdymo sistemą. Jis aprūpintas elektroniniu valdymo skydu, kuris leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą ir kitas funkcijas. Be to, šaldytuvas turi LED ekraną, kuriame galima matyti ir keisti nustatytas reikšmes.

Viena iš šio šaldytuvo savybių yra “No Frost” sistema, kuri užtikrina, kad šaldytuve nebus šerkšno ir ledų. Tai reiškia, kad jums nebereikės rankomis atšaldyti šaldytuvo, o maisto produktai išliks švieži ir skanūs ilgesnį laiką.

RF56SM-S5JJNE0 modelio šaldytuvas taip pat turi specialią šviečiamąją LED apšvietimo sistemą, kuri suteikia ryškią ir vienodą šviesą visame šaldytuve. Tai padeda lengviau rasti norimus produktus ir suteikia modernų išvaizdą.

Be to, šis šaldytuvas turi specialią “Super Cool” funkciją, kuri leidžia greitai atvėsti naujus produktus arba sumažinti temperatūrą šaldytuve, jei reikia. Tai ypač naudinga, kai norite greitai atvėsti karštus gėrimus arba išlaikyti maistą šviežią ilgesnį laiką.

RF56SM-S5JJNE0 modelio šaldytuvas taip pat turi specialią “Holiday” funkciją, kuri leidžia sumažinti energijos sąnaudas, kai esate atostogose arba ilgesnį laiką ne naudojate šaldytuvo. Tai padeda sutaupyti elektros energiją ir tuo pačiu išlaikyti maisto produktus tinkamos temperatūros.

Šaldytuvo durys yra dvigubos, su stiklo apdaila, suteikiančia modernų ir elegantišką išvaizdą. Jos taip pat turi specialią “Soft Close” funkciją, kuri užtikrina, kad durys užsidarytų tyliai ir švelniai, neleisdamos šaltam orui patekti į šaldytuvą.

SNAIGE RF56SM-S5JJNE0 šaldytuvas yra patikimas ir ilgaamžis aparatas, kuris atitiks net ir labiausiai išrankių vartotojų lūkesčius. Jo modernios funkcijos, didelė talpa ir energijos efektyvumas padarys jį puikiu pasirinkimu tiek namams, tiek verslui.

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PRISTATYMAS

per 1-3 d.d.

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

SAUGUS

apsipirkimas

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PREKINIAI

ženklai

×

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę