viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

Lokalių parduotuvių

AKCIJŲ LEIDINYS

Hotpoint Washing Machine With Dryer NDD 11725 DA EE Energy efficiency class E

602,36 
/ VNT
viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

NEMOKAMAS

atsiėmimas parduotuvėse

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

100% PINIGŲ

grąžinimo garantija

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

NEMOKAMA

konsultacija

Hotpoint Washing Machine With Dryer NDD 11725 DA EE yra aukštos kokybės skalbimo mašina su džiovykle, kuri pasižymi energijos efektyvumo klasės E reitingu. Šis prietaisas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyviai ir patogiai išspręsti skalbimo ir džiovinimo uždavinius viename prietaise.

Ši skalbimo mašina su džiovykle turi talpą, kuri leidžia efektyviai išplauti didelį kiekį drabužių vienu metu. Tai ypač naudinga šeimoms arba tiems, kurie turi daugiau skalbimo poreikių. Mašina taip pat turi specialų džiovinimo ciklą, kuris leidžia greitai ir efektyviai išdžiovinti drabužius po skalbimo proceso.

Viena iš svarbiausių šios skalbimo mašinos su džiovykle savybių yra jos energijos efektyvumas. NDD 11725 DA EE yra priskirta energijos efektyvumo klasės E reitingui, kas reiškia, kad ji naudoja šiek tiek daugiau energijos nei kitos aukštesnės klasės priemonės. Tačiau tai nereiškia, kad ji yra neefektyvi. Prietaisas vis tiek pasižymi efektyviu energijos naudojimu ir gali padėti sumažinti jūsų energijos sąnaudas.

Be to, ši skalbimo mašina su džiovykle turi įvairias funkcijas ir programų, kurios padeda pritaikyti skalbimo ir džiovinimo procesą pagal jūsų poreikius. Ji turi daugybę skalbimo programų, kurios leidžia jums pasirinkti tinkamą skalbimo režimą pagal drabužių tipą ir nešvarumų lygį. Taip pat yra specialios programos jautriems audiniams arba greitam skalbimui, jei jums reikia greitai išplauti kelis drabužius.

Ši skalbimo mašina su džiovykle taip pat turi patogius valdymo elementus, kurie leidžia lengvai nustatyti norimus parametrus ir programą. Ji taip pat turi didelį ekraną, kuriame galite stebėti pasirinktą programą, likusį laiką ir kitus svarbius parametrus.

Visa tai padaro Hotpoint Washing Machine With Dryer NDD 11725 DA EE puikiu pasirinkimu tiems, kurie ieško patogaus ir efektyvaus skalbimo ir džiovinimo sprendimo. Nepaisant energijos efektyvumo klasės E, šis prietaisas vis tiek pasižymi efektyviu energijos naudojimu ir gali patenkinti jūsų skalbimo ir džiovinimo poreikius.

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PRISTATYMAS

per 1-3 d.d.

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

SAUGUS

apsipirkimas

viskasnamams viskas namams viskasnamams.com

PREKINIAI

ženklai

×

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę